Új hozzászólás Aktív témák

  • viralmind

    aktív tag

    válasz JamesHun #9811 üzenetére

    Hello!

    En legalis win 8.1-rol frissitettem 10-re, 240-es iso bemountol es upgrade.A 8.1 magyar nyelvu volt, angol nyelvu iso-t hasznaltam az upgrade-re.Az upgrade adott valasztasi lehetoseget, hogy szeretnek -e megtartani valamit vagy mindent toroljon, en az utobbit valasztottam, nem voltam biztos benne, hogy jot tenne egy elozoen magyar rendszerre rahuzni egy angolt, meg amugy is frisset akartam.Eleg hamar megvolt a procedura kb 20 perc.Kaptam egy tiszta win10-et amire rogton lehuztam az elerheto magyar packot win updaten keresztul .A windows szepen aktivalta magat miutan beleptem a msa fiokkal.Tehat azt tudom mondani hogy mukodik a dolog, de nyilvan nem biztatnalak ra, csak sajat felelossegre.Mostanra belaktam, mukodik szepen , a 8.1-en hasznalt programjaimmal nem volt gondom minden fut rajta szepen.Mondjuk az upgrade-kor valasztott reset ellenere ami ugyan szepen lepucolt mindent a total commander megmaradt:) de gyanitom ez is csak azert mert az a c gyokerbe rakja magat.Ezen kivul tenyleg lepucolt mindent.Egyetlen problemam van meg vele, hogy a notimban talalhato halokartyahoz nem igazan sikerult normalis drivert egyellore megirni mert az egyikkel ami meg a win8-hoz van azzal folyton eldobalja a netet, a win10-es driver pedig ugyan stabil de a savszelesseg fele jon at csak. Remelem kesobb lesz hozza javitott driver.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák