Új hozzászólás Aktív témák

  • elttiL

    senior tag

    Üdv! Lehet, hogy voltmár. Tegnap kötöttek egy Huawei HA35-11-t "gyorsitó opció" keretében.
    A 10 megás ADSL 3 megát tudott eddig, most azért már jobb a helyzet, bár elsőre kicsit szomorkás voltam, mert a térerőjelző 1 db pálcikát mutatott. eleve nem acélos a 30-astérerő nálunk. De azóta már volt 2, 3 is, de változó. Mértem 3x MBitet lefele, 1x felfele, úgyhogy okés lesz. Eddig online játék alatt, ha egy telefon elkezdett vmit frissíteni rögtön 999 ms-lett a ping a játékban

    Kérdés: a hátlapi usb-vel tudok megosztani nyomtatót? Találtam olyan angol manual-t neten, amiben szerepelt a beállítása, de az én eszközömben nem találtam nyomát, a nyomtatót egyébként felismerte típussal.

    Kérdés2: Ha a hátlapi fedél alatti 2 db antennacsatlakozóra antennát raknék, nyilván 3g-re hangoltat, akkor működhet, erősebb lehet a jel? Vagy ezek a kivezetések nem "élnek"?
    Az eddig a wifi-től pattogó rádiós fejhallgatóm ezzel a routerrel már használhatatlanul zúg. Marad a kábeles megoldás, csak néha elfelejtem, hogy kábel van és elszaladok az asztaltól. :D
    Z

Új hozzászólás Aktív témák