Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    Sziasztok! Az a helyzet, hogy belassult a netünk, de nem úgy mint vártuk. Előzmények: Lejárt a 2 éves hűség (tel,tv,net). Ugye jött a 17k-s számla, mert átváltott határozatlanba. Ekkor felhívtam őket, hogy folytatnánk a régi csomagokat. Oké nem gond, de az analog TV csak 1 éves lehet már (nem mennék bele miért maratunk ennél), illetve a netből 15 mega helyett csak 10-et fog tudni (eddig sem ment 12 fölé, mert szar a hálózat, épp ezért lehet csak 10-es). Eltelt 1 hónap. Ismét jött a 17k-s számla. Ismét teló, 22 perc türelmet kértek, addig zenét hallgattam. A hölgy beismerte, hogy el___k és adnak 3k kedvezményt a köv számlából és ismét elhangzottak mit mire aktiválnak. Ma reggel jött üzi, hogy aktiválták a választott netcsomagot. Itt be is fejeződhetne a történet, de ez nem 10 megára lassult. Ez 7.6mega fölé nem megy. Router, modem újraindítva. Mit tegyek? Újra telefonáljak? Mert ez így nem használható ennyi osztott eszközre. Azért mentünk bele a 10 megába, mert más varia nem volt a jelen rendszer mellett illetve korábban már volt 10 megás és éppen kiszolgálta az eszközöket a maga módján. Ezért azt hittem a 12 mega 10-re lassul és ennyi, de nem. 7.6mega az nulla, már 2 gépre nem elég, nem hogy lent elindul még egy gép meg a telók.
    Be fog állni 10-re vagy vegyem elő a kedves orcámat telóban (3. körben)? :R


    Siralmas nem? Főleg felfelé, amikor korábban kb dupla ennyi volt. Bár úgy is siralmas, de azért vannak határok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák