Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    Végre hívott egy Telekomos. Igaz neki azt jelentették hibára, hogy nincs szolgáltatás, :D de aztán tisztáztam neki, hogy a Speedport működéseivel vannak furcsaságok, és én igazából egy szoftver frissítést szeretnék kérni, hátha utána jobb lesz a helyzet. Mondjuk volt csodálkozás, hogy én használok portátírányítást és egyebeket. A Telekomos szerelő szerint a VoIP miatt van egy frissítés a Speedporthoz, amit fel tud rakni, de nem tudja hogy megoldja-e azokat is amit nekem kell.

    Nah de mindegy, felrakta az új frissítést (.624) távolról és mostmár van nomális óra, és a portátirányításos beállításban is végre IP címeket kell beírni, nem legördülve eszközt kiválasztani, így ez nekem jobban tetszik. Jah és az áramtalanítás utáni újra szinkronizálás mintha gyorsabb lenne már az új firmwarrel. :C

    Szerintem érdemes a frisstést elintézni, akinek Speedport W 724V van otthon.

    Date/time: 07.03.2014 14:27:49
    Firmware version: 09021601.00.624

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák