Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    Helló mindenkinek, BUÉK!
    Van egy visszatérő problémám van, írtam már róla többször, viszont mostanában, pl: karácsony után volt több időm gépezni, és feltűnt, hogy a 120/10-es kábelnetem csúcsidőben (16-21h között) eléggé lelassul. Nincs szakadás, nincs megállás, csak lassú. A negatív rekord bőven a garantált 15mbit alatt van:
    [link]
    viszont este 11 után megint gyorsul, már egész jó:
    [link]

    És ez így megy minden áldott nap. Hiba bejelentve, több szerelővel beszéltem, egy volt is kint 31-én d.e., akkor megyegetett, majd míg itt volt egy órát, már 100Mbit is ment, pedig csak beszélgettünk róla, meg a gépemen méricskéltünk folyamatosan... Persze mikor elment, 2-3 óra múlva leesett az is a szokásos 40-50-60mbit-re, aztán ennyi. Hiba jelentgetve, ez a szerelős kijövős is lezáratlan hibajeggyel van még, a kárdás lényege: Kérjek modemcserét? Jelenleg egy használt EP3010-es van bent, a 3 db EP3925-ös után ezt hozták. Saját router van, de anélkül is pont ugyanannyit mérek, mint a routeren keresztül, nem az olcsóbb- gyengébb fajta cucc...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák