Új hozzászólás Aktív témák

  • p87

    senior tag

    válasz p87 #32129 üzenetére

    Megtörtént a csere. ZTE 931VII V2 lett, mindjárt jobb.

    Lenne egy kérdésem.
    Van egy Asus RT-N56U routerem és ugye ezt használom a ZTE HGW-t pedig csak modemként, PPPoE passthrough-al.
    A HGW menüjében nem írtam be a t-online-os azonosítót és jelszavam, hanem bepipáltam a PPPoE PT-t, a DHCP-t letiltottam majd a ASUS routeremmel összekötöttem, beállítottam a felh.nevet és jelszót.
    Kapcsolódott is az internetre de a HGW-n az internet LED-je pirosan világított, de ennek ellenére volt internet, na akkor nyugtáztam, hogy működik a PPPoE PT.
    Ekkor jutott eszembe, hogy nekem van voip telefon is, de annak nem világít a LED-je, nem is volt vonal.

    Egy ZTE-s topicban találtam egy hozzászólást, hogy úgy kell beállítani a ZTE HGW-t, hogy a menüjében beírni a t-online-os felh.nevet/jelszavat, PPPoE PT-t bepipálni, DHCP-t letiltani, majd a routerben is beírni a felh.nevet/jelszót PPPoE kapcsolatnál.
    Így is jártam el, és működik, az internet LED zöldre váltott és lett telefon is.

    Szerintetek ilyenkor tényleg kikerüli az Asus router-em a ZTE routerét és csak modemként működik?

Új hozzászólás Aktív témák