Új hozzászólás Aktív témák

  • ANDROID???

    addikt

    A sat tv beltéri set top box elvesztette a jelet, 2 hét alatt többször is...
    Felhívtam a 1412-őt erre azt mondták majd 72 órán belül keresnek a szerelők. Így is lett, szerelők a ház előtt és onnan felhív hogy a címen vannak, nem tudom miért de nem hívott mielőtt elindult...
    Utána hívtam vissza foglalt volt 2 perccel később pedig jött az sms hogy a 1412-n lehete időpontot egyeztetni.
    A 1412 ma valamiért egy ideig nem volt elérhető.
    Amikor végül sikerült leegyeztettük az időpontot és jeleztem, hogy a szerelő a ház elől hiába hív hogy megérkezett, ha nem vagyok otthon...
    Erre most kb 2 órával később hív a szerelő, hogy mi a gond a sat tv-vel (se bemutatkozni semmi) csak ezt így megkérdezte , elmondtam, hogy a jelet elveszíti és hogy lassú, erre az hogy lassú a set top box cserével nem orvosolható, max a jel elvesztés. Hát mit mondjak elég bosszantó ráadásnak elég flegma is volt az illető aki hívott, meg az sem tetszett neki, hogy szombaton lenne jó ha kijönnének...

    Azt hiszem nem fogok velük dűlőre jutni, mert ez a set top box már idegesítően lassan vált, de nem csak a csatornát hanem amikor az ok-t lenyomom ott tudok az EPG kiírású csatorna számok között váltani (közben a csatorna nem vált amíg újra le nem ok-zom) az is baromi lassan megy. Az új "HÜVELYÜKET" feldugh@tják...

Új hozzászólás Aktív témák