Új hozzászólás Aktív témák

  • glspeter1

    őstag

    Hello! Segítséget szeretnék kérni.

    A következő a gondom:

    Adott egy t-online ADSL 15mb-es net.
    Kb. fél éve váltottam erre egy másik szolgáltatóról. Mikor bekötötték nem volt semmi gond, jött minden a rendes sebességgel. Aztán rá pár napra már csak 10mb volt a 15 helyett. Rendben, még nem hívtam őket. Pár hét múlva a net kapcsolat állandóan megszakadt (egész nap). Hívtam a szolgáltatót, küldték a szerelőt és kicserélte a modemet (Pirelli modem, és arra is cserélte ki). Látszólag minden rendben. 1-2 hónapra rá a net ismét megszakadt minden nap de csak 17:15 után!!!!!!!!...........
    Írtam nekik emailt, de persze b@asztak rá válaszolni. Ismét felhívtam őket. Jött is a szerelő egy laptoppal és mért, persze a hiba a külső egységgel volt. Valamelyik kábel meg volt szakadva. Az internet ismét jó lett. De ez is csak 1-2 hónapig tartott. Ismét elment de már csak este 8 után!!!..........
    Ment a telefon. Jöttek ismét laptoppal, méricskéltek és arra jutottak, hogy a doboz amire kötve vagyunk nem bírja (elvileg ez a 15mb-os doboz). Így átkötöttek egy másik dobozra (ami nincs 1km-re az előzőtől), ami csak 8mb-ot tud. Majd ezt átrakták 15mb-ra de ledobott. Aztán 12mb-ra, de itt sem jártak szerencsével, majd maradt a 8mb. Erre azt mondták bírja stabilan és nem dobál le. Persze ugyanannyit kell fizetni mint a 15-ért.
    De másnap ismét megtörtént. De most már este 8 óra helyett 9 után dobál le!... -...-"
    Nem tudom, érdemes e hívogatni őket vagy hagyjam a francba ?
    Azóta már sok minden megfordult a fejemben, mint például a külső egység beázik, vagy a modem melegedik túl, esetleg túlterhelt a rendszer..... nem tudom.
    De az, hogy időzítve mindig egy bizonyos idő után megy el nekem ez már több mint furcsa....

    Segítségeteket előre is köszönöm! :R

    Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

Új hozzászólás Aktív témák