Új hozzászólás Aktív témák

  • HollyBoni

    veterán

    Sziasztok!

    Szüleimhez most kötötték be az optikai kábelt, illetve lett IPTV is. Eddig nem volt semmi TV előfizetés, csak "sima antenna" pár csatornával.
    Az előfizetés neve: IPTV Szuper Családi HD Mozi csomag 201909 42 HD + 107 TV csatorna
    A set top box amit kaptunk: Cisco ISB2201

    Az a probléma hogy nagyon rossz minőségű a TV adás. 720p-hez köze sincs. Még a menük is homályosak, szellemképesek. Sajnos ki sem próbálták a TV-t mielőtt elment a szerelő...
    Azt mondta apukám, hogy először a szerelő megpróbált egy "kis kábelt" ami gondolom HDMI lett volna, aztán hozott egy nagyobbat. SCART-tal lett rákötve a TV a boxra.
    Megpróbáltam egy HDMI kábelt. Ezt a hibaüzenetet kapom: A HDMI videoszolgáltatás nem elérhető a HDPC csatlakozási egység ellenőrzése sikertelen

    Néha néha bejön egy menü, vagy egy csatorna kb fél másodpercre, de minden menü iszonyatosan akadozik, ha megnyomok egy gombot a távirányítón, több másodperc amíg a box reagál. Viszont már a menükön is látszik hogy sokkal tisztább és sokkal jobb minőségű minden.

    Mi lehet a gond? Én már vagy 10 éve nem is néztem TV-t, fogalmam sincs hogy mi merre hogy... :F

Új hozzászólás Aktív témák