Új hozzászólás Aktív témák

  • tobias40

    veterán

    Még hogy tisztábban lássatok!
    2 óra hosszáig voltak itt és azon ment a történet hogy az én fn-el és jelszavammal nem úgy működik a rendszer ahogyan kell.
    3x cseréltek jelszót,hol azért mert nem volt online a telekomos router! Hol azért hogy amikor PT-be tették és beírtuk az én routerembe az adatokat nem volt internet!!!
    Kicsit bonyolult leírni hogy miket csináltak(megtettek amit tudtak de ők is látták hogy ennek nem így kellene működnie) de kiderült hogy nem olyan gond van hogy nálam nem jól van vmi bekötve hanem "vmi központi hiba" lehet amit ők nem tudnak megcsinálni.
    Tőlem mentek egy másik helyre hasonló hibához,ott rátették az ő laptopjukat a routerre és 940/940-et mértek!Ennyi.(előfizető gépe volt xar)
    És ahol ezt mérték sokkal messzebb(3x távolabb) van a központ-tól,és még leterhelt sem lehet a hálózat mert egy új bekötésű város és még alig van optikai bekötés a házaknál.

    Lehet hogy aki ért hozzá sejtheti hol a baj csak ahhoz sok mindent kellene megmozgatni hogy itt is rendben legyen minden!

    Bocs ha hosszú voltam... :R

Új hozzászólás Aktív témák