Új hozzászólás Aktív témák

  • szivacs1987

    aktív tag

    Sziasztok!

    Megosztanám veletek a tapasztalataimat, hátha valakinek segít.

    Sagemcom f@st 5655v2: Telekom 1000/1000-es net + 3 IPTV + vezetékes telefon.

    A problémám azza kezdődött, hogy a vezetékes telefonon - nagy sebességű feltöltésnél - nem lehetett kifele telefonálni, és a minőség is rossz volt. A befele jövő hívások működtek, de a minőségük ugyanúgy rossz volt. Majd pár hét után a minőség már feltöltés nélkül is rossz volt, a kifele telefonálás már közepes feltöltési sebességnél sem ment.
    Közben beszereztem egy saját routert, hogy az intézzen mindent, és az ONT csak modemként működjön, de ez sem hozott javulást.
    Bejelentettem hibára, kijött a szerelő, kicserélte ugyanarra a típusra az ONT-ot. Ekkor pár napig minden rendben ment, majd kezdődött minden előlről.

    Bejelentettem hibára, ismételten kijött a szerelő, és kicserélte a Huawei ONT-ra. Megjegyezte, hogy a Sagemcom f@st 5655v2 a megyében pár embernél hasonló tüneteket produkál, nem tudják miért.

    A csere óta kiváló minőségű a vezetékes telefon minősége, és bármikor lehet kifele telefonálni.

    Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

Új hozzászólás Aktív témák