Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz Mosquitoo #4862 üzenetére

    Nekem viccesebb volt, felvettem a kill the sniper küldetést, de nem mentem vissza, mert tökölődtem az őrtoronyba, erre egyszercsak felrobbantották a dutysok a falat, és benyomultak mind a 8-an, én meg választhattam hogy őket vagy a freedomosokat lövöm, és pillanatnyi elmezavaromban a dutysokat kezdtem lőni lefelé (előtte mindkét csapatot sárgán láttam, és a vicc az, hogy utána is sárga maradt a duty, csak az a 8 (skull féle) ember lett piros) kb 4-et szedtem le a többit a freedom maga kezelte, erre felmentem lukash-hoz, és ugyanez a párbeszéd lezajlott, majd akkor adta azt a feladatot, hogy buktassam le a kémet (ami nekem valamiért sosem sikerült, mert kimentem leselkedni, erre észrevett a csávó (pedig szikla mögött álltam, nem láthatott) kijött, rámlőtt shotival, lelőttem, erre kiírta hogy küldetés elrontva, és utána lukash lecseszett, hogy ejnye bejnye, de azért van még egy utolsó esélyem... de le*rtam, fejbelőttem, majd rohantam a két exós-shotis testőre elől (de az egyik még fordulatból kapott egy fejet a vitorez utolsó két töltényéből, a másikat meg fedezékből, a következő tárral kiszedtem, és ami a leg meglepőbb volt, hogy a földszinten, és az épületen kívül már senki nem lőtt rám.)

    mondjuk ez így volt akkor is mikor a bulldog6-ot kellett megszerezni a dutynak, ugyanis előtte már megszereztem a vérszopók falujából, és eladtam a bárban, így bajban voltam, de a részeg szakács elárulta, hogy a raktárjukban is van egy, csak ugye oda nem lehet bemenni, az őr nem enged... erre odamentem, lekéseltem, és gyorsan berohantam a raktárba, felvettem a fegyvereket, és vártam, hogy mikor jönnek utánam, hogy ne adjam könnyen magam... erre semmi... halál lazán kisétáltam, és skinflint, aki a saját szemével látta, ahogy leszúrom az őrt, még ő sem lőtt rám :F

Új hozzászólás Aktív témák