Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Alogonomus #27962 üzenetére

    "1080Ti egy más tészta, azt eleve a fanatikusok vették, akiknek az ár nem számított, csak az e-peen"

    Ebben az az érdekes, hogy én Pascal Launch-kor megvettem a 1070 Phoenix-et. 2 év múlva, mielőtt jött a mihaszna Turing sorozat, 3 hónappal a launch előtt eladtam a 1070-et 125-ért és cirka 60 ezret kellett ráfizetnem, hogy 1080 Ti-m legyen. Ez volt 2 éve már. Azóta erről az ex-bányász 1080 Ti-ről játszom, VR-t is ahová pedig kell a kraft. 60k ráfizetéssel... Ahhoz képest egy 2080-as (ami kb 1080 Ti teljesítmény) számomra sokkal drágább upgrade lett volna: 330-340 körül van tehát 205.000-t kellett volna ráfizetni... Azért nem mindegy, hogy 60k vagy 205k kb ugyanazért a teljesítményért szóval szerintem nem én vagyok az egyetlen aki így tett és én sem gondolom magam fanatikusnak amiért 2 év alatt 60k-t elköltöttem a gép upgrade-re.

    (#27967) Shkiz0 : Ehhez csak annyit, hogy ha a hűtése be is szarik, azt észre is veszed, nem? FPS csökkenés, mert visszaveszi az órajeleket a hőfok miatt... A Pascalok nagy része alacsony órajelen passzívan is elmennek a hűtőről, úgyhogy elmegy az ventik nélkül is. De azt egész biztosan észreveszed, hogy nem szép 12 fps-el játszani 144 helyett... Ha velem esne meg én cserélnék rajta ventit és utána ugyanúgy használom, mint addig.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák