Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz M@trixfan #26844 üzenetére

    Láttad mennyibe kerülnek a TV-k és a gamer monitorok? Ahhoz képest szerintem nem drága... Rift S Euró emelkedés és készlethiány előtt 170 pénz volt, itthon, áfával. Oculus Quest szintén (nem kell hozzá PC). Jó egy TV elé az egész család eléülhet. A Riftet meg körbeadhatják... A 2D megjelenítők soha nem fognak ekkora élményt adni, ezt nem lehet szóban, pénzben kifejezni. A kétszer-háromszor ennyibe kerülő telefonok nem drágák? Sok helyen, fórumokon a véleményeket olvasva kezd kikopni a drágaság, mint ellenérv. Ráadásul sokan vannak akik kapufát lőnek ezzel az érvvel, mondván, hogy fejleszteniük kell a PC-t miközben VR ready gépekről írogatnak... 3-4 éves mantrákat nyomnak az emberek mert nincs megfelelő információs csatorna a tájékoztatásukra. Olvasd el a cikket utána pedig nézz bele a hozzászólásokba. Kisebb botrány lett ebből a fórumon.
    Szerintem lassan el lehet felejteni azt, hogy drága, minden viszonyítás kérdése.

    "Jó, nem lehet mindenki innovátor mérnöki szemléletű, mindig elcsodálkozom hogy alapvető dolgokat nem értenek emberek."
    Érdekes, hogy ezt pont egy olyan topikban rovod fel nekem ahol megjelenés előtt álló technológiákat és architekturákat beszélünk ki...

    Akinek szimpatikus a techonlógia és vágyik rá az már most is meg tudja venni.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák