Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz gbors #24168 üzenetére

    Nem tudom, én is néztem. Főleg itt nézd meg amikor ráközelít a repcsire a kamera eltűnnek a kör alakú padlóról a dilletációk is, meg a repülő alja is gáz

    Ha gonosz akarok lenni és rosszat tételezek fel:

    Az első esetben el tudom képzelni, hogy a TAA-t direkt túltolták Nvidia kedvéért , hogy homályosabb legyen , mint általában szokott, de a másodiknál amikor nincs TAA és DLSS sem, akkor ezt nehéz megvalósítani.
    Vagy ilyen jó a DLSS vagy más turpisság van a dologban és a DLSS nélküli mód gyengébb textúrát használ. Erre hajlok a repülő alját és padlózatot megnézve ebben a képben amit betettem. Persze az is lehet, hogy a szeptemberi konferencián tartott Jensen féle bemutatóban szó volt arról, hogy a DLSS "kipótolja" a hiányzó részeket hogy élesebb legyen a kép és simább, itt most ezt bemutatták.
    Vagy még az is lehet hogy az RT miatt látszik ott a padlózat, jobb a világítás és a többi.

    ha valakit érdekel :
    Most a 3D mark kompletten , Port royale móddal 3,74 Euró Steamen, 85 % kedvezménnyel, február 11 ig. [link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák