Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sicli

    tag

    válasz Lauda #33365 üzenetére

    Hjajj istenem, hogy nektek semmi nem jó!:) pláne, hogy nem értitek, amit olvastok!:)
    Ne érts félre, nem sértésből írtam!

    Akkor leírom újra! Használhatod korlátlanul. Átlagolva nézik és nem szigorúan. Tessék, az én ÁSZF -ben benne van, hogy bizonyos időközönként néznek egy átlagot és, ha azt túllépem, akkor ejnye-bejnye. 2 hónapig alig használtam, itthon döglöttem betegen, majd utána megugrott a havi átlag négyszeresére! Egy szót sem szóltak.

    Ezzel a szabályozással az üzleti használatot akarják kizárni!

    Amennyiben nem így lenne, akkor sem lenne ok a háborgásra, mert nem kérnek plusz pénzt ennek használatáért az itthoni korlátlan csomagok árához képest! Nem kötelező igénybe venni, de reklamálni annak használata nélkül jogtalan is, mert, mint írtam, nem plusz költség.

    Félreértés ne essék, nem a vodát védem, csak háborgó reflexet próbálom helyretenni. Ha már csak az emberek fele a jót látná egy újításban, akkor nem lennénk depressziós ország!:)

    Szóval, akinek tetszik vegye meg, akinek meg nem, annak a Balatonon meg tök mindegy mit használ!:)

    Szerk* Ja, hogy ennyi a probléma? Igen, Magyarországon kell élned egy Magyar szolgáltatás igénybevételéhez! Igen, kell itthon is használnod, hiszen itt élsz! És igen, ha itthon napi 1 órát használod, feltételezhető, hogy erre van igényed, így külföldön is kb. 1 órát használd. Ugyanez igaz 20 óra napi használatra is, tehát korlátlan. Ergo, átlagosan 1 órát telefonálsz naponta, külföldön is annyit fogsz és nem a 20 fős turista csoportnak adod kölcsön hívásonként egy fagyiért cserébe. Ebben semmi rossz nincs.

    [ Szerkesztve ]

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

  • sicli

    tag

    válasz Lauda #33365 üzenetére

    "a Voda rontott el valamit! azt hogy megszuletett egyaltalan!"

    Kötelezett valaki rá, hogy előfizess náluk? Amennyiben a voda szar és átver, akkor csak azzal tudja megtenni, aki hagyja, nem?

    Én személy szerint elégedett vagyok a vodával, van térerőm, sőt 3G mindenhol. Az ügyfélszolgálat mindig kedves (telekomnál flegmák páran). Sosem az érdekelt ki mennyire nem szeret valamit, hanem, hogy nekem pozitív-e a tapasztalatom vele.

    Szerintem be kéne fejezni a károgást!:) Fertőzött ez az ország, mindenben csak a rosszat kell észrevenni!

    Bár lehet azért vagyok elégedett a vodával és sok minden mással is, mert a hozzáállásom más!:)

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

Új hozzászólás Aktív témák