Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    Nekem speciel számított az esztétika és ez qvára szubjektív. Mindenkinek az tetszik, ami.
    Ezzel nem lehet vitázni, normális embernél bebeszélni se. Meglátod és azonnali csodálat/undor, ami sose vakarsz ki többet a fejedből.
    Vaciláltam én is anno, de eldöntöttem, hogy nem veszek olyan gépet, ami nem tetszik.
    Vékony és tetszik, már 6 cellással is otromba, nem kéne, dettó a vetélytárs.
    A kategória ellenben szükséges volt, mivel elfér a mappámban, de kisebb hátizsákban mindenféleképp, ami már 12col mellett is zaccos.
    Asztalon sem foglal sok helyet, nekem csöndes, nem hangosabb, mint az 1000h, kb egál.

    üzemidő: 2 óra még mindig elég volt, mondjuk gyakran járok konnektorközelben.
    Akinek kell a min. 4 óra naponta huzamosan, annak egyértelmű, a többiek mérlegeljenek.
    Ha leülsz 5 percre és átgondolod, hogy mire is használod még a mostani céljaidon kívül, akkor pár év számtech után ennek belövése nem szabad, hogy problémát jelentsen.
    Én mondjuk nem nézek filmet rajta, netezni sem folyton, inkább magángép/saját környezetet jelent egyetemre. De itt gyakorlatilag 100 méteren belül mindenhol van gép, ha netezni kell és áram is.

    Melegedés: én nem ágybafekvősnek vettem, így az alja nem érdekel, viszont a billentyűzet hűvösebb volt, mint az Asusoknál.
    Mondjuk annak örülnék a legjobban, ha még hűtése is lenne:-) Na de én már csak ilyen jegesmedve-projekt vagyok.

    Kijelzőnél cipeléssel azért vigyázzatok, hol nyomjátok meg, gyönyörű felhős képe tud lenni egy laptop tft-nek, ha maradandóan sérül.

    Tehát nem ennél fogva kell cipelni és nem leejteni. Nem vödör és nem tégla.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák