Új hozzászólás Aktív témák

  • stufen2

    tag

    válasz szabee3 #11346 üzenetére

    ha sport kitted (márcsak a dopler dob miatt is) van feles a végáttételt kicserélni, mert a gyári ferde fogazású és azzal jobban húz,(benn szokták hagyni versenyeken 16 Le felettiekben mert jobban gyorsul, mint az egyenes tuning áttéttel, csak egy a gond vele, hogy az erősített csapágyazott deklit is kiszedi a helyéről!!!!) szal max 2 menet - ezért szoktak egyenes fogazásút beletenni, de ahhoz meg nagyobb teljesítmény kell hogy kihajtsd, meg jó ha van hozzá overrange, 16 LE alatti hengerhez feles. harangba malossi az a legjobb minőségű a sport részlegen, nem akarom szidni a polini varióit és a hozzá való cuccokat de sztem felejtsd el őket, ha netán azt is cserélsz akkor vagy top vagy malossi, hebo megint kicsit gatya, de a malossi cuccokban nem lehet csalódni nagy általánosságban, szal én azt tennék bele, bár nekem volt top trophyhoz top varióm és top kuplungom és 8ezret mentem vele...

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

Új hozzászólás Aktív témák