-
IT café
Autós topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
cOxeR #332338 üzenetére
Nem ismerem Bolognát, és Budapestet is alig... Az elmúlt egy-két évben vagyok itt többet, csak most kezdem feltérképezni a várost. És ezt 80-90%-ban bringával teszem. Szóval ennyit ér a véleményem.
De nem is akartam a két várost összehasonlítani. Engem megleptek ezek az adatok, szerintem tanulságos a cikk, ezért osztottam meg.A 30-as sebesség nekem sem komfortos, de 40-45-tel simán eljárkálnék a belvárosban (most sem okoz gondot). Ha engem kérdeztek, szerintem körúton belül simám lehetne 40-es korlátozás, azon kívül pedig maradhatna az 50. Több sávos úton pedig 60. És én a trafipaxok "hibahatárát" is lejjebb húznám, 40-es táblánál 50 felett már jöhetne a bünti. A magyar emberek többségének úgyis csak ez számít.
Ezzel szerintem már jól látható eredményeket lehetne elérni mind a baleseti statisztikákban, mind a környezetvédelem terén.
[ Szerkesztve ]
Élni és élni hagyni
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- AliExpress tapasztalatok
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Suzuki topik
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- Milyen okostelefont vegyek?
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Politika
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest