Új hozzászólás Aktív témák

  • TaaT

    veterán

    válasz mazacar #11654 üzenetére

    "rejtett szelep kialakitasu felnihez"

    ilyenről még sosem hallottam :N Én rejtett szelepről beszéltem :) A felnik szelep fészek kialakítása gyak egyforma, kivétel persze van, volt akinek nem sikerült berakni a rejtett szelepet, nem tudom hogyan.
    Igen. 2300ft/4db volt annó, azóta valszeg gyengült a forint, most ez kb 3000+ft/4db.

    "Ez jó?"

    Ha azt nézzük az összes autó szelep aljának (ami a felnibe illeszkedik) a kialakítása egyforma, az eltérés a felső rész kialakításában, anyagában jellemző.

    "Tehat 2 reszbol all a felni..kozepet ki lehet venni..amely csavarokkal van rogzitve..."

    Ez milyen felni amúgy?

    Skillet: "anno havertól kaptam 4 db fekete, alumínium szelepsapkát. szerintem egy hétig sem volt meg, leszedték"

    Detto ugyanez, haverék egy játszótér mellett laktak anno, amikor először mentem hozzájuk az új szelepsapikkal 2-vel kevesebbel tértem haza, tippelhetsz kik lopták le. :) Utána egy darabig minden alkalommal lecsavartam mielőtt mentem hozzájuk, aztán jött az új felni és akkor hallottam először erről a rejtett szelepről, problem solved. :))

    [ Szerkesztve ]

    Give them hell Ukraine!

Új hozzászólás Aktív témák