Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    Tegnap osszeverodott 40 atleta a palyan,a kisebbik tini csoport,a nagyobbik tini,meg mi oregfiuk is morzsoltuk. Ilyet se lattam meg nalunk,nagyon jo volt :K
    Nalunk a terv a 3-as valtosoknak 2ora valtogato,celtempotol kicsit gyorsabban, 1200m (3kor) gyors, 2kor piheno(allopiheno,amig valaki epp 2kort lerombolt). Szoval ki-be ugralgattak,pihentek,bizonyos korokon egyszerre ketten is futottak,hogy legyen terheles is.Effektiv 70perc gyors futas jott ki fejenkent.
    En meg mentem mindig azzal aki epp futott 65percet (azzal h a 6os palyan,hogy nekem is tempo legyen).
    Ketszer belefutottunk a nagyobbik tinilanyk 800m-es futasaba (3x800m mentek sok pihenovel,200laza/400kopkodos/200laza volt egy 800,szoval azert nem fullos). Az egyiknel beugrottam nyulazni 1:27 lett a gyors 400m (az 3:37-es iram),a masodiknal epp a vegen jartam a 65percnek,igy szoltam h toljuk meg rendesen 1:20 lett (az 3:20-as iram) azt azert mar ereztem ugy 17km utan ;]
    A banda fel van keszitve 6oras 3tagu valto 85km szerintem realis elvaras (ha szep az ido,nem fuj valami orkan,nem szakad jeg stb....ja es nincs 28+ fok). Nem ettek ,nem ittak 2orat valtogatoztak minden nelkul.Mondjuk eleg meleg volt,kifele sem jott semmi,egyszer nem voltak wc-n :U

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák