Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    Nekem elég jól sikerült az év 3200+ km, 390 kilométer feletti hónap és 100 feletti hét is volt. Úgy hogy a 48. héttől jóval kevesebbet futok, eldobta a test az ékszíjat rendesen. :((( Viszont legalább nem maradt még ki egy hét sem futás nélkül.
    Az év elején csak úgy pörögtek a PB-k egy-egy futáson több is egyszerre. Tavasz óta a Félmaratonon kívül mind megdőlt. Volt Maraton is, igaz terepen közben ment a habzsi dőzsi...
    Mellette összejött 500km bringa ami nem sok, de a semmitől több. Más keresztedzés nem igazán volt, az utóbbi időben meg főleg... :B

    A célom jövőre javítani picit az időkön, de legalább tartani. :K
    Illetve többet kereszt edzeni, mellé nem fullba tolni a kretént és lesérülni.
    Súlyban helyben vagyok 69kg, bár lehet sok a "felesleges" izomzat. Biztos jót tenne a Watt/kg értéknek, ezáltal a sebességnek is egy kis csökkenés. De alapjában jól érzem magam a bőrömben. :K
    Ezek mellett kevesebb Cipőt venni!
    Az idei év arra jó volt hogy letisztuljon a kép, pontosan mi is kell nekem. Ami alacsony drop, széles a lábközépnél. A cipők hosszával sosincs bajom...
    Az egy pár nulla kilométeres Kinvara 12 és a kettő pár Rebel V2 elég lesz egy darabig. ;]
    Mellé kell valami alacsony Carbon cipő, plusz esetleg egy másik Altra a rotációba. A többi marad, esetleg ami nagyon szűk azt elengedem.
    Kicsit a minőségi ruhákra fogok áldozni többet majd, mert a nyarat egy trikóban toltam végig szinte. Az meg legalább annyit hozzátesz az élményhez mint egy cipő, még ha taposni kell is mint az állat. :C

    Kütyü terén marad ami van, nem igazán tervezek újítani semmit. Bár van egy dolog amivel szemezek igazából.
    Viszont így is elpirítottam jó sok pénzt a futásra, más autót vesz a több mint félmillából amit erre a hobbira elszórtam idén. Ebben még a táp.kiegek benne sincsenek... :W

    Egy közös futás is tervben van. :K
    Továbbá a cica sincs elfelejtve. Had pörgessen ő is valamit, kíváncsi vagyok milyen teljesítményt tud az öreg kandúr. :U ;)

    Jövőre csak futni kell de rendesen, addig csak lazán.
    Sajnos még két napot dolgozok a karácsony előtt, de utána lesz majdnem két hetem itthon. :))

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák