Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz ígyvanferi #61678 üzenetére

    Tudom, hogy millió cipőt ismersz. Egy kis tapasztalat/nosztalgia egy régebbi modellről érdekességképpen:
    Hoka Huaka 1 ( height 27/25mm for a 2mm drop ) - 252g
    Hoka Bondi 7 ( height 36/32mm for a 4mm drop ) - 303g ( 42 2/3 )
    Pegasus Trail 3 ( height 31/21mm for a 10mm drop ) - 293g

    A Bondi 7 a legnagyobb csillapítású cipőm, DE magassága lévén instabil az apróbb kövekre is és ha oldalra lejt a pálya akkor is kényelmetlen ( Borvidékire nem jön velem ). Plusz sok energiát elnyel a tempós munka közben. 1km/1km-re alkalmas, 200/200 vagy 400/400 nem.
    Pega Trail 3 sokkal stabilabb, valamivel kevesebb csillapítással. Pályamunkára is jobban szeretem. Jóval könnyebbnek érzem a Bondi 7-nél. Esőben pedig kiváló.
    De a lényeg:
    Ma a lazára a 480 km-es Huaka 1-et vittem 6km beton / 6km rekortán.
    A Huaka 1-et 3 éve nem használtam. Ez a cipő újra-elsőre egy technikai csoda! A talp alatti rész vékonynak tűnt. Viszont csillapít szépen + érzésre eggyé válsz az úttal. Atom stabil tartást ad, de úgy, hogy közben az apró köveket nem érzed meg benne. Hihetetlen, direkt kerestem a kiálló köveket és billentős úthibákat, de csak suhan a cipő. Pályára érve csak fokozódik minden előnye. Csak 1 km pörgetés volt ma, de lehetett simán tartani benne a 04:10-es iramot. Ez a cipő ma meglepett a múltból. Szóval Ő jön Velem Borvidékre :)

    Tom: engem mindig motiválnak versenyen a női terminátorok :R 3x5km 04:30-on :C

Új hozzászólás Aktív témák