Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    #5PB #nektekcsorgos #nekemkopkodos

    Csak megcincáltam ma az oroszlán bajszát. Terveztem egy ideje, csak a c19 miatt nem nagyon mertem, de ma valahogy adta.
    Hozzá kell tennem, egy elcseszett domb tetején lakom, bármerre is induljak, lejtővel nyitok.
    És bárhogy jöjjek haza, a pulzusom a sztratoszférában lesz megtalálható.

    Úgyhogy vitt a lendület. "Optimistán bele a reménytelenségbeee" :D
    Száz szónak is egy a vége, új 5km PB lett belőle. 23:29
    1:27-t javítottam a korábbi időmön (amit azért jóval melegebb időjárási körülmények között futottam, még '18 szeptemberében).

    Úgy 4,2km-ig sikerült tartanom az orron át lélegzést, utána azért már zihálgattam rendesen. De ahogy nézem, ott már vastagon 180 felett volt a pulzusom (ha jól mért az óra, de a halálközeli élmény miatt gyanítom, hogy igen).

    Egy órája vagyok itthon és azóta non-stop köhögök, de b+ akkor is megérte :D

    Üröm az örömben, a Polar M430-m egyre megbízhatatlanabb, nagyon szerettem volna vele kihúzni még az évet, de már nem csak a pulzussal szívat, hanem a távolsággal is. Futottam még egy lazább 5km-t is, egy idő után megállt a távolságmérés, csak a HRM és az idő ketyegett...
    Az, hogy száz méteren belül leugrik 151-ről 137 hrm-re, majd kétszáz méteren belül fel 171-re, biztos, hogy nem ideális....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák