Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz xy.zsolt #54446 üzenetére

    Futásnál is ez van: drága cuccok, influencer ezért sokat ingyen kap, havi 400 km edzés és 7:30-as tempó az egyre hosszabb távú versenyeken :)
    Egy barátomnak 1 millió feletti országútija drága ruhával, cipővel. Pár éve mentünk egy kört a Fertő tó körül. Kiröhögött, mert trekkinget vittem (de országútim is csak 250e Ft-os “szar”), illetve majd jól lenyom az emelkedőn, mert SPD-vel mennyivel jobban lehet menni. Elég sokszor kellett pihenni miatta, pedig a szélárnyékomban jött többnyire, emelkedőn itt-ott tolta csak olykor attól féltem nem tud kicsatolni és elborul, mert annyira belassult mire leszállt. Szerinte a 34/25 volt a hibás, nem volt könnyebb ;) Kb. 19-es átlag lett a vége nettóban és hulla fáradt volt a végére. Azóta vett újabb országútit, szintén karbonos csodát, néha teker vele, van egy kis túlsúly is. De triatlon versenyen is egyre több a karbonos csodával tekerő “sereghajtó”. Már nézegetem én is a karbon vázakat, de nem sietem el :D Próbáltam már, más, jobb, de amíg valaki 25-tel döcög (én gyorsabb vagyok sokkal :D) teljesen fölösleges, tanulni olcsóbb alu is jó.

Új hozzászólás Aktív témák