Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    Egyébként ez a Pega kb. hová tehető csillapításban, puhaságban mondjuk az Saucony Ride ISO 2-höz képest? Lassan 1700 km-t tettem bele a Kiprun Long-omba, bár nem tapasztalok semmi rosszat egyelőre, azért 2000 körül már lecserélném valamire (ezzel meg majd bicajozni fogok), az egyik jelölt adott, egy Kiprun Long 2, az sima ügy, azt írják csak a felsője változott kicsit, és csak kifutáskor akcióznak kis mértékben, amúgy mindig 20 ezer Ft, amennyi jó ár érte.

    De szeretem a változatosságot, ezért nézegettem a Pega 36-ot vagy más változatait. A lényeg, hogy főleg hosszúakra kell, sok az aszfalt meg a nem puha földút, tehát jó csillapítás kell, meg az emelt sarok is (10 mm heel drop), nem kell hogy gyors intervallokra, rövidebb felmérőkre, dombozásra is kiváló legyen, arra ott a Kinvara, nem zavar, ha kicsit nehéz. Bármi más is szóba jöhet, ha valaki tud mást ajánlani, de az holtbiztos, hogy 30 ezernél többet nem adok ki futócipőre, de inkább max. 20-25 ezer, Pega 36-ot látttam valahol akcióban a méretemben 26 ezer körül, az még belefér.

Új hozzászólás Aktív témák