Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    Nah, akkor ma, a tanácsotokkal ellentétben úgy gondoltam, hogy adok még egy esélyt a kollégának. Ráírtam, hogy 10kor futás, előtte érdeklődtem, hogy meggyógyult-e, ilyesmi. Azt írta minden okés, mehetünk. Azért a múltkoriból okulva leírtam, hogy 16-ot akarok futni, olyan 5 percen belüli km-eket, de ha jön ő is, akkor mehet az 5:15, esetleg nagyon szélén az 5:20-as pacek is. Azt mondta, rendben...

    Elfutottam hozzájuk, ami 510 méter és ott jött az első pofon, hogy nem várt kint a kapuban... Utálom megállítani az órát (szerintem, ha valaki hosszabbat fut és nem résztávozik, akkor szelfi, vagy fénykép, vagy pihi, esetleg f0sás miatt ne állítsa már le a stoppert, hát a versenyen se állítják le, ha kiáll...), így már ekkor mérges voltam, hát még amikor VÉGRE 10 óra 07 perckor kijön az ANYÓSA, hogy a társam mindjárt jön, csak f0sik... Hát, marha jó... 10:10kor el is kezdtük, a második km-en nagyon zihált, éppen csak 5:14 lett, ezért kérdeztem, hogy biztos menni fog? Persze, és mosolyog, hát mentünk tovább... A harmadik km. felénél már 5:24 volt a részidő, így mondtam neki, hogy elég is volt és otthagytam... Még mindig nem értem, hogy ez mire jó neki, de most már megfogadom a tanácsotokat, erre a néhány versenyre inkább egyedül készülgetek, majd kocogunk télen együtt, amikor inkább a mennyiség számít...

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák