Új hozzászólás Aktív témák

  • Chuck Norris

    senior tag

    Hajnali 1-re értünk Oka(Oggau)-ba a polgári hivatalban átvettük az igencsak gazdag rajtcsomagot, egy vászon tornazsákba adtak egy csősálat, sapkát és egy foldacup-ot. Már ki volt rakva az étel is ettem pár szendvicset majd az emeleten kiteregettem a hátizsákot és lefeküdtem aludni. 3 körül már igen sokan motoszkáltak körülöttem, felöltöztem, összeleukoplasztoztam a lábam, reggelizés kicsi szocializálódás. f4 előtt már nagy volt az izgalom tele volt az egész főutca mondtak pár szót és el is lőtték a rajtot. Én akkor még a zoknimat igazgattam, hogy ne nyomja a kis lábujjam, nagyjából a mezőny végén indultam el. Mire Rusztba értem már rendesen bemelegedtem le is vettem a széldzsekimet meg a poláromat, nem szerettem volna nagyon megizzadni. Meggyesnél átjöttünk a határon addigra megelőztem a túrázósok nagy részét a lassú kocogós tempómmal. Fertőrákoson felmentünk a szőlőhegyre, nagyjából a táv összes szintjét ezzel letudva. Balfon volt az első frissítés, toltam egy banánt, pár kekszet és gyorsan indultam is tovább mielőtt elkezdtem volna fázni. Hegykőn ismét teázás, majd lejöttünk az aszfaltos útról és a fagyott földön tovább Sarródra, ez a hat Km volt az úgymond terep. Sarród után elkezdődött amire készültem az elejétől fogva hirtelen feltámadt a szél, a szerencse az volt, hogy nem hideg jeges hanem egész kellemes langyos szellő fújdogált, majd erősödött viharos erejű szembe széllé. Olyan szinten fújt, hogy a kitett részeken be kellett dőljek előre és még úgy is löködött visszafelé, ahol volt egy kis szélárnyék ott tudtam kocogni, így értem be Mosonbánfalvára(Apetlon). Itt a kocsmában adtak egy pár virslit amit gyorsan le is toltam. Ahogy hagyom el a várost éreztem, hogy valami megmozdul bennem, gyorsan be is ugrottam a bokorba, majd tovább kocogtam Pátfalu(Podesdorf)-ba. Itt nagyjából sprinteltem amikor megláttam a strand WC-jét, majd elüldögéltem egy negyed órát miközben kutyorogtak a beleim, majd úgy egy Km múlva a frissítőpontnál ismét tettem egy kitérőt. 12Km-re van innét Nezsider(Neusiedel am See) addig gondoltam nem eszem meg iszom semmit hátha jobban leszek, végül engedélyeztem magamnak egy étcsokis bounty-t mert kezdtem már szédelegni. Nezsiderben ismét a rötyivel kezdtem, nem vált be az a taktika, hogy ha nem eszek akkor nincs hasmenésem ezért a gimnáziumban kialakított ponton bőségesen megvacsoráztam volt több fajta meleg étel, gyümölcsök, csokik, italok. Megtaláltam az orvosi szobát elmondtam mi a bajom de erre nem voltak felkészülve, nem tudtak széntablettát adni, ezért elmentem másodszorra is székelni ott mielőtt tovább indulok, nagyjából egy órát töltöttem el ezen a ponton. Mire kijöttem a brutális szél már elállt, persze mert innét már hátszél lett volna, viszont egész hideg lett felvettem ismét minden ruhámat. Szépen jöttek egymás után a falvak, templomtoronytól mentem templomtoronyig, közben be is sötétedett mire elértem Feketevárosba(Purbach). Itt a szokásos WC látogatás után ittam egy kis teát letoltam egy zselét még a végére és végig kocogtam a célba. 16:35 lett a vége, nagyjából kellemesen elfáradtam semmim sem fájdult meg leszámítva, hogy rojtosra töröltem a valagamat.
    A célban megkaptam az érmet, és volt itt ismét étel-ital minden. Megvártam a többieket a hálózsákomban aztán indultunk is vissza.
    Bocs, hogy kicsit hosszú lett de remélem hátha valakit motivált és csatlakozik jövőre. Itt van az útvonal.

Új hozzászólás Aktív témák