Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Sterilzona #30870 üzenetére

    Jók ezek a rémtörténetek, meg nyilván benne van, hogy valakinek tényleg nem akar összeálln, én sem divatból vettem az övet, de azért ennyire nem rossz a helyzet. A Garmin állandó mérése inkább tűnik reálisnak, mint nem, nyilván vannak benne hihetetlen értékek (nap közben is bele tud mérni akár 30-as, akár 150-es kiugrást), de trendszerűen azért megfelelően pontos. Futás közben más kérdés, ha már az ember ennyi pénzt kuad, akkor bosszantó, ha 20-30 ütést félremér, a pár másodperces késést a mérésben a terheléshez viszonyítva azonban egy hobbifutó esetében nem érdemes felróni. Hogy neked mennyire lesz pontos, az rengeteg mindentől függ. Nálam néha jó, néha nem, páromnál kb 99%-ban pontos, de láttam már én is teljesen elcseszett logokat. Sajnos ez csak akkor fog kiderülni, ha a konkrét példányt huzamosabb ideig használod. De napi állandó mérésre mind megfelel szerintem - már ami nem totál noname gagyi. Az egyéb tréning más kérdés, a mérési késedelemből, és a megbízhatatlan peakekből adódóan hiit, és hasonló edzésekhez szerintem inkább öv kell.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák