Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz inf3rno #26235 üzenetére

    Tegnap délután meló után harcoltam az elemekkel :)

    Én+kitaposott Clifton 1 + 2l tiszta víz VS Köves,poros,buckás földes + 30 fok + tűző nap + 21km + 430m szint
    [link]
    2 hete is megfutottam ugyanezt 140 pulzus egyenes/175 dombon fel kontrolla gyaloglás nélküll ( most 165 egyenes / 175-180 fel kontroll nélkül, gyaloglással ). Ennek ellenére a tegnapi 8 perccel jobb lett 02:12

    1-2.km: Ez meleg? Sima ügy lesz :D
    Első dombnál: hoppá azért süt a nap...
    6-7 km a 3. domb: ezt ma inkább nem kellene erőltetni, inkább belesétálok. Tiszteljük a meleget :R
    9.km a 4. dombnál: végre kút, fejet be alá
    14.km: mi a tökömnek ilyenkor futni?
    16-17. km: vadmarha, aki ilyenkor elindul ekkora szintre árnyék nélkül :Y
    18-21. csak vánszorogjak már be, ezentúl 10km a párommal. Mi a szarnak futkorásszak ennyit? :DDD

    Bluetooth hangszóró a 2. km-en lemerült, tehát az üvöltő zene kilőve ( +5-10% legalább :) ), a 6-7e Ft-os analóg pulzusmérő övem pedig a futás felében képtelen volt mérésre a túlzott izzadás végett. Egy ipari hulladék. Kipróbáltam a sós vizet 2l/ 7g arányban, de forgatta a gyomrom, ezért sima víz lett. Izomlázam semmi, pedig azt hittem ma szenvedni fogok vele a 20. km-nél tapasztalt ólom lábak végett.

    Kézi műanyag kör alakú víztartót szerettem volna a decathlonból, de sajna már nem forgalmazzák :(

Új hozzászólás Aktív témák