Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Yofej75 #73187 üzenetére

    Van aki hisz valamiben és van aki mér. Az a jó a mérésben, mint ahogy már lírtam, hogy nem ember függő. Én még mindig nem azt mondom, hogy a mérés az memondja az igazságot, hanem azt, hogy méréssel meg lehet állpítani, hogy egy szart akarnak rádsózni. Elektronikai szart. Szerinted miért írja: " I am pretty sure you will find the noise and power supply spikes riding there. Clean that up and these measurements will improve and will not do anything to deter from the "sound" you think this gain stage has." És szerinted bkercso is miért szokta mindig mondani, hogy a körítés majdhogy nem fontosabb mint a dac chip? És ezt miből állapította meg? Mérésből. Mérésből megállapította a csávó, hogy egy fos az egész, mert nagy valószínűséggel fosul van megtervezve. Hallhatod ezt szépnek, de attól még egy fos. Én is szoktam olyan halkan hallgatni zenét, hogy a -60dB teszt jelet már meg sem hallom. De attól az adott eszköz még egy szarul megtervezett elektronikai eszköz. Ennyi.

    #73193: Na ez most megint mit jelent? Mert megint itt jön a félrebeszélés... :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák