Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz totron #26180 üzenetére

    "Kedvencem", amikor sok komment van, de azokra még külön is lehet válaszolni és azokat is külön nyitogatni kell, aztán felét meg sem jeleníti (elrejti)....

    Egyszerű a válasz. A FB már évek óta nem arról szól, amire ki lett találva. Nem az emberek kapcsolattartását szolgálja. Undorító népszerűséghajhász lett az egész. Aki népszerű, folyamatosan (már betegesen) sokat és gyorsan posztol, azok lesznek a "menők" a kiemeltek. Őket láthatod a hírfolyamban, mindenhol.. de ha egy ilyen "nagymenő" pár hétre eltűnik, akkor ő is megy a süllyesztőbe. A FB (és a közönség) számára kezd láthatatlanná válni.
    Engem is nagyon zavar. Elég sokat olvasok ott, de már nem vagyok aktív posztoló. Így ha kiteszek valamit, akkor az ismerőseim többsége nem is veszi észre, mert nem jelzi nekik. A hírfolyamban többnyire a szponzoráltakat és a "népszerűeket" jeleníti meg. Ezáltal pedig még jobban elmegy a kedvem és még kevesebbet posztolok. Vagyis lassan már nem fogok létezni a FB számára, hiába vagyok több, mint 10 éve tag. Egy káosz az egész. Ezt pedig még fokozzák az Instával, a filterekkel, amivel még jobban egy hazug világgá vált az egész rendszerük. :\

Új hozzászólás Aktív témák