Új hozzászólás Aktív témák

  • goodboy007

    senior tag

    Vicces, mert tudok olyan ismerősökről, akik sokszor kb. 2girls1cup szintű videókat küldözgetnek egymásnak és nem lettek tiltva, engem pedig azért tiltottak, mert állítólag 18 év alattit ábrázoló meztelen képet posztoltam...ami természetesen nem történt meg sehol, még privátban sem.
    Egyébként is a privát üzenet mióta poszt? Azt írja, hogy 72 órán át nem posztolhatok, de a privát üzenetküldés sem működik, az ő fejükben minden, ami privátban történik, az ugyanúgy alapelvekbe ütközhet, semmiben sem különbözik a publikus beszélgetésektől?
    Teszem azt nem lehet szélsőjobbos nyelvezettel beszélgetni, mert lecsap a bannhammer?
    Mi van, ha egy 17 évest fűzök és küld magáról intim képet, kitiltják a képküldésért, engem meg azért, mert nem jelentem a "pedofil tartalmat"?

    Ezek szerint nincs más hátra, mint beszélgetni a magyar nép fényes jövőjéről, meg arról, hogy minden szép és jó a világban és mindenki boldog, ellenkező esetben kitiltanak érzelmi felbujtásért...

    SZVSZ ez lóf@sz, amit indoklás címén elkövetnek, alap lenne, hogy a kérdéses képre hivatkozzanak, hogy az ember tudja, hogy mi az, ami nekik nem tetszhetett, ugyanis fogalmam sincs...
    A support-oldalon megpróbálom kihúzni belőlük, bár nem sok jót remélek a semmitmondó sablonválaszon kívül.

    [ Szerkesztve ]

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Új hozzászólás Aktív témák