Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Celtis #17656 üzenetére

    Ezen gondolkodtam én is épp pár oldallal ezelőtt, de szerintem nem igazán elég hozzá. Határesetben, nagyon kicentizve. :)
    Ilyen házam van jelenleg, csak Atom+Ion kombóval, max 31-32W-os fogyasztással és egy 10mm-es ventivel a tetőre építve.

    Az rbalint88 által ajánlott hűtő biztos, hogy nagy, mivel a ház összesen 60mm magas. Ha levesszük a venti 10-15mm magasságát akkor szerintem egy alig 2-3cm magas borda jön ki. Erre jön még rá az, hogy ha nem a tető szellőzés alatt van pont a proci foglalat akkor a zárt tető alatt 1-2mm-rel fog forogni a venti.
    Szerintem ha épp alá esik akkor lehet talán jó lehet bele az A4.
    Alulfeszelés sem árt, esetleg kipróbálni megfordított ventivel, ami nem fújja, hanem szívja a bordáról a levegőt és nyomja ki felfelé a házból. De ez csak ötlet (most így megy az Ion nekem).

    Egyébként HD lejátszásnál alig fogyaszt többet, ha egyáltalán többet eszik, mint az Atom+Ion, szóval azzal nem lenne gond. Csak ha valami más feladatra fullon járatod akkor már a gyári 65W+körítéssel kell számolni. Szerintem kb. 75-80W-ban állhat meg, alulfeszelve 55-65W. Az már talán kezelhető.

Új hozzászólás Aktív témák