Új hozzászólás Aktív témák

  • Peak

    addikt

    válasz #03969024 #14079 üzenetére

    Lancerboy segítségével sikerült megoldani a 47LD750-rejtélyt, mi is okozza a szellemképet, hiszen neki is ilyen TV-je van és volt oly kedves, hogy nála is kipróbálhattam a lejátszót.

    PC módban a NORMAL képbeállitás nem azt jelenti a TV számára, hogy minden alap értéken és nem piszkálok semmibe sem bele! Nekem legalábbis ezt jelentené.
    Hanem azt, hogy úgy tűnik, hogy nem piszkálok bele, de igazából 60Hzre optimalizált értékekkel dolgozik, szépen belőt és gyárilag ellenőrzött értékekkel.

    Az egyedi1 és egyedi2 képbeállitással a vizszintes és függőleges éllesség állitással hozzá lehet hangolni kézzel mindegyik frissítési frekvenciához a megfelelő értékeket, amelyeken a legélesebb képet biztosítja a TV, megszűntetve ezzel a "szőrösödést", amelyre panaszkodtam.

    Talán ez a kis "szőrösödés" és megoldása segíthet másnak is, ha hasonló problémával találkozik.

    Mégegyszer köszönöm Lancerboy segitségét! :)
    uff

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

Új hozzászólás Aktív témák