Új hozzászólás Aktív témák

  • slashing

    senior tag

    válasz zeix #11797 üzenetére

    Húúú ez nagyon zsír, ehhez gondolom akkor kell egy apache is, csináltál saját scrappert? ( Pont ma néztem át a wikijét aztán hamar el is akadtam a kereső link értelmezésénél :D )
    Amúgy én is félek hogy egyszer az mondja az port.hu scrapper hogy nem frissülök tovább és egy új oldalstruktúra visz mindent. Most még nem lenne gáz átállnom nfo-ra mert még csak most épült fel a rendszer egyenlőre én is várom a hdd árak csökkenését így nincs is sok film amit be kéne vinni, a gyári dvd-ket akarom még iso-ba lementeni majd mert utálom és elavult technikának gondolom a dvd-t(htpc-be nem is rakok lejátszót) a blu-ray-t meg sose fogok venni, remélem hamar kijön majd valami ami felváltja ezt az opticai meghajtót meg ezeket szar lemezeket....

    Én is gondolkodtam hogy kéne csinálni egy xml alapú oldalt amit még talán meg tudnék csinálni de a php része az abszolút nem megy, egyszerű html+css-el nincs gond de többi....

    jobb híján marad a port.hu vagy kézzel nfo-t írni amihez meg egyáltalán nincs kedvem....

Új hozzászólás Aktív témák