Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz Bandit21 #3976 üzenetére

    megyek szépen 135 el, figyelem a mögöttem gyorsabban érkezőket, és egszer csak index nélkül ki rántják elém 110 el.
    ...
    Az en gyakorlati tapasztalatom sajnos az hogy a 110 el haladok töredéke figyel arra hogy a belső sáv tempója meglegyen mire sáv váltásba kezd.

    Eleve kardinális probléma, hogy azt gondolod, hogy megy 110-zel és neki fog menni a 90-nel haladó kamionnak. Nem fog. Ki kell jönnie, nincs más lehetősége. Ha egyszer lelassít 90-re, akkor vége, neki halál. Onnantól sose tud besorolni a külső sorba egy alulmotorizált öreg autóval (autók 80%-a, 110-zel haladók 95%-a). Tehát muszáj kijönnie. Könnyen előrelátható helyzet a részedről. Eleve neked kéne lehetővé tenned ezt neki. Én mindig jelzem nekik, hogy jöjjön, inkább én engedem be kis lassítással és villantással, hogy elém ne kelljen kirántania a kormányt. Nekem nem elvárásom, hogy gyorsuljon 130-ra. Ahogy van gázpedál és kormány, az enyémről a fékpedált se felejtették le. Szeretek menni gyorsan, ritka, hogy városban kanyarodáskor a hátsó kerék direkt nyomvonalon halad az első után, nem szép dolog, de kihasználom a 15km/h-s objektív felelősség szabályt, és ha van lehetőség, hogy szabályosan és nem idióta módon előzzek, megteszem, de nem tolok le senkit az útról, és nem esek letargiába ha valaki után kell mennem, ne adj isten még lassítani is kell valaki miatt.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák