Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz t72killer #52733 üzenetére

    ..a Dji-ban ha csak fizikailag nézzük, a termék árának töredéke az alap alkatrész, mint motorok, váz, propok, gimball..etc. Ami ott árképző tényező az a tudás, amit hozzáadnak. A képtovábbító technológia, a GPS és hasonlók. Az életben nem raksz össze egy gépet szerintem 400 dodóból, ami ezt a tudást komolyan megközelíti. A videó jelet ilyen minőségben kilométerekről egyszerűen ezen az áron belül nem tudod megvalósítani. Ha létezne ilyen összelegózható, megvehető rendszer, ami nem a Dji rendszere, már azért látnád. Többet látnád, mint a Dji gépeket. Sokat elmond, hogy Kínában gyártják, kínai és mégsem koppintják. Ez egy akkor bravúr, aminek komoly oka van. Cipelős kameraplatformot nem építesz ennyiért, ha megszakadsz akkor sem. Nem beszélve arról, hogy ha lenne tőkém, mondjuk amolyan végtelen erre a projektre, akkor is hexát építenék. De annál is oda lyukadunk ki, hogy van ilyen már, készen megvehető, stabil, terhelhető, még ha drága is. Ahogy a kolléga is mondta egy házi sufni cuccra felakasztani egy fél millás kamerát nem vakmerőség, hanem nagy hiba.. tényleg rugózhatunk rajta, de én szerintem is időpocsékolás. Nyitogatni akarod, de nagy teherbírású legyen, nagy tudással, legalább részleges autonómiával, normális jeltovábbítással minden téren, nagy hatótávval? Ez olyan, mint egy kibaxott disznóvágás. Olyan nincs, hogy mind a négy sonka megmarad, meg még rengeteg kolbász is lesz. ;] :P

Új hozzászólás Aktív témák