Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsigmond1122

    friss újonc

    válasz dajdaj #75304 üzenetére

    Szintén Budapest XVIII. kerület, Pestszentimrei rész. Ugyanez a hiba, de évek óta. Minimum 2 éve. Naponta legalább egyszer elmegy a net fél perc - két perc közötti időszakra. Majd visszajön. Családi házas rész, ZTE ont. Közbe TV meg telefon működik. Többféle routert próbáltunk. Tplink 1043 gyári rendszerrel, OpenWRT-vel, Mikrotik - nem router hiba. Szerintem nem a ZTE ont a beteg. Régebben telefonálgattunk, de semmi. Eddig azt hittem, hogy csak nálunk van ilyen, de örömmel olvasom, hogy nem mi vagyunk egyedül ezzel :) Már megszoktuk. Beletörődtünk. Volt időszak hogy mindig reggel 8 óra környékén csinálta, de aztán ez is random lett. Arra is gondoltam régebben, hogy naponta frissítenek valamit a kütyükön, és utána mindig reeboot van. Pl van valami adatbázisuk (akár tiltott ip címek, ahonnan mindig kibertámadni szoktak, vagy tiltott oldalak IP címei...stb) amit időnkét frissítenek, vagy firmware vagy akármi. De naponta? Fene se tudja. Azért vannak nagyon kellemetlen pillanatok, pl amikor éppen skype megy, és akkor szakad meg. És ha valaki a munkájához használja, mert online cseverészik a megrendelőkkel, akkor se az igazi.

Új hozzászólás Aktív témák