Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    Kint voltak a szerelok, egyelore tokeltesen mukodik. (kopp-kopp-kopp)
    DIGI le/fel

    ftp.fsn.hu:
    Transferred 1 file totaling 1 073 741 824 bytes in 7 minutes 11 seconds (2 432,3 KB/s)

    Speedtest.net:

    Nagyon korrekt uriemberek voltak, elmondtam nekik mit probaltam, megneztek a lakasban es az ajtonal az UTP kabel csatlakozokat (ezeket jonak iteltek, nem csereltek le), kicsereltek a toldot az ajtonal amivel a 2 UTP kabel osszevan kotve, atdugtak a kabelt egy masik switch portba, es a kabel switch feloli vegen a csatlakozot kicsereltek.

    Egyelore a sebesseg tokeletes, a szakadasos problemara meg nem kaptam valaszt megoldodott-e, ezzel kapcsolatban majd nehany nap mulva lesz tiszta a kep, de 99%-ig biztos vagyok benne osszefuggesben voltak a sebesseg es szakadas problemak.

    Remelhetoleg hosszu ideig nem lesz semmi gond (vagy soha ;) ), beszelgettem veluk es mondtak nagyon ritkak a problemak lannettel, amik vannak nagy reszben altalaban user errorbol adodnak, a Windows XP plug and play 8 eves realtek drivere viszi a koronat a problemak eloidezeseben.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák