Új hozzászólás Aktív témák
-
Salex1
őstag
válasz
athomi #131428 üzenetére
Rendszeresen járok Pesten és mindig megjegyzem, hogy hiába a sok autó, mégis jobban lehet közlekedni. Elég sok helyen megfordultam már a világban, de ennyire rossz közlekedéssel még sehol nem találkoztam.
A Józsai bejárást már pesti kollégák is emlegették, oda is el jutott a híre... -
tibbike01
őstag
válasz
athomi #119081 üzenetére
Én is pont azt használom és nekem bevált, persze minden ápolás előtt az ArmorAll Multi Purpose Cleaner-el takarítom a felületeket.
Felújító hatása a Wolf Black Out-nak van, na meg a Carpro Perl-nek, de utóbbi elég drága.
Tegyél próbát a Mannol-al és majd írd meg, hogy hogyan szuperált
-
tibbike01
őstag
válasz
athomi #119079 üzenetére
Nem igazán, de ha megfogadod a tanácsomat, akkor nem veszel Mannol terméket, 3 féle Mannol terméket próbáltam eddig és mind a 3 nagyon silány minőség volt, a kukában landoltak (mondjuk műszerfalápolót pont nem próbáltam).
2 márka van, ami könnyen elérhető és jó minőség:
Sonax (Auchan, Metro, Szakál-Met-Al)
ArmorAll (Tesco, Bardi) -
-
zolikaDB
veterán
-
Zola007
veterán
válasz
athomi #118143 üzenetére
Méretét látva nem egyszemélyes büfé
Azt is problémának látom, hogy ilyen helyen képesek az alkalmazottak is dolgozni és némi pénzért befogják a szájukat és tömik a vendéget hulladékkal, illetve magukat is kiteszik nem kis kockázatnak.
Amíg ez az ország az a hely lesz, ahol az emberek többsége 100e forintért az anyját is megb.....ná, addig nem igazán fog változni semmi sem. -
xuldar
addikt
válasz
athomi #116555 üzenetére
Tudom, hogy akkor indult be. Meg azon is meglepődtek, hogy az új Euro6-os motorral szerelt buszok mennyit zabálnak. Meg állítólag költséghatékony buszokat kapott a DKV, pl. az elektromos vezetékeknél kb. egy fajta színt használtak, így szerelésnél mindent mérni kell. Vannak urban legendek, hogy mi igaz ezekből, nem tudom. Azt viszont én is tapasztaltam, hogy sokkal ritkábban járnak a buszok mint régen. Az kétségkívül pozitívum, hogy eltörölték a szakaszhatárokat, 1 út 1 jeggyel megtehető, illetve össze is vontak járatokat, szintén elősegítve, hogy ne kelljen 3 jeggyel 2x átszállni, közben meg fél órákat várni.
local1: Honnan tudod, hogy a háttérben nem ő a tulajdonos?
-
bul07
nagyúr
válasz
athomi #116432 üzenetére
Ehhez
Ma megjött Osram 12V 60/55W H4 Night Breaker Laser 64193NBL-HCB Autóizzó 2900Ft [link]
2db izzót tartalmaz a doboz, mert téma volt a adott fórumba hogy nem e csak 1db-os csomagolásDPD alakított egy napot dekkolt Debrecenbe ok nélkül
Ez a hamarabb kiég dolog meg, nagyban kocsifüggő meg út függő is
Mert ha olyan fajta amelyiknek nem olyan stabil a lámpája rezeg hamarabb kiégeti az égőket, na meg a rossz út is árt neki a rázkódásMég 2002-be használtam egy Opel Astra F-et az csak úgy ette az égőket, két három havonta hol ez egyik hol a másik oldali fényszóró égőt cserélnem kellet és vehetem és bármilyen márkájú égőt
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Dell Latitude 5310, 5410, 5420, 5430, 7210 2-in-1
- Apple iPhone 12 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG B450-F R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB CM MasterBox NR600 650W
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 2000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- LG 27UL550-W - 27" IPS / 3840x2160 4K / 60Hz 5ms / HDR10 / AMD FreeSync
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest