Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz Sir Pocok #90058 üzenetére

    Ezzel szemben én is.
    Tegnap egy volt kollégám írta egy bejegyzése alá, hogy "körülöttem is hullanak az oltottak, a Pfizeresek is"
    Pár kérdést követően azt írta, hogy "nem úgy értettem, hogy meghalnak, csak hogy két oltás után is megfertőződtek"

    Ezután ráírtam, majd kiderült, hogy 3 emberről van szó, két Sinopharm és egy Pfizer oltottról, akik az első oltás után 1 héten belül lebetegedtek - tehát konkrétan hazudott, hogy megvédje az ismerőseit az oltásoktól! :W - mert szerinte a vakcináTÓL betegedtek meg.
    A felvetésre, hogy "és az nem lehet, hogy az oltóponton, vagy utána fertőződött meg" , az volt a válasz, hogy "jó, lehet, de akkor is gyanús, hogy mióta többet oltanak, több a beteg".
    Aha, nekem meg gyanús, hogy túl sokat mozogsz konteós oldalakon - válaszoltam neki köszönésképpen.
    Természetesen soha nem zárom ki a lehetőségét, hogy az oltás nem 100%-os és hogy azok az ismerőseim, akiket beoltottak már hetekkel ezelőtt, azok pont nem találkoztak a vírussal, egyik sem, az eü-sök közül sem, meg otthon sem, ahol a család többi tagja kidőlt.
    Bármi lehet, de már annyi hülyeség terjed, hogy csak a ~ezres buborékomnak hiszek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák