Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz bigdady #83574 üzenetére

    Nagyon talán, Debrecenben épp ez a korosztály kapott háziorvostól kérdést, hogy ha kell a kínai, akkor hívja őket. Anyám is kinyekeregte magát, hogy neki aztán se orosz se kínai, de persze utána mégis elgondolkodik, hogy ezek is jobbak a semminél. Mármint a semmi a covid ez esetben. Igaz a háziorvost azóta nem tudja elérni telón.

    (#83577) lacafaca

    már hónapok óta, le se szartátok...most bezzeg jó az öreg a háznál

    Nekem épp nem a savanyó kápival volt sosem bajom, inkább az általános marhaságaiddal, amit nyomtál ezerszer. Például, hogy a pestiek minek járnak nagy multikba, mikor ott is keresgélhetnék Mari nénit a piacon.

    Mit össze zabáztok ti vacsorára! Hihetetlen. ;]

    (#83585) Parci

    Akkor valamit rohantomban félreértettem, mindenesetre neki is jobbulást meg mindenkinek!

    Tényleg hogy is van ez, ha engem ez a hullajelölt baromgyerek megfertőzött csütörtök este, akkor mikortól kéne éreznem, ha elkaptam? (ennél autentikusabb helyen nem is kérdezhetném) ;]

    (probono-ban kérdezném, ha lejár a premium, megmarad ez a cuki avatarom? - mindig későn eszmélek, de már megszoktam a premiumot, szóval tuti fizetek még egy kört legalább, a többi covidtól függ)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák