Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimda

    addikt

    válasz updog #77253 üzenetére

    van egy része az embereknek, akik tényleg nem bírják már (én is mennék szívesen sok helyre, de kibírom ha nem lehet

    Ez egy tök jó alkalom a spórolásra, van idő gyűjteni a pénzt a nyári kiruccanásokra (ha enyhülés lesz). Persze ez is csak egy réteg, vannak akiknek erre nincs szükségük (mert van lé bőven). Én és a párom nem vagyunk eleresztve és nagy utazók sem vagyunk, sőt! szigorúan csak belföld, viszont ha nem muszáj, nem akarunk mindenáron pl. étteremben feszengeni, én nem is értem kinek jó ez, hogy maszkban sorban áll zabáért, mindenféle szabályokra kötelezve. Ilyenkor télen nyugi van, megtaláljuk az otthoni programokat, addig sem tesszük ki magunkat a fertőzésveszélynek, konfrontálódásoknak. Nem értem miért vannak egyesek besózva, mindenáron mehetnékük van, ha kell, ha nem. Persze dolgozni kell menni, mi is vigyázunk ahogy tudunk, de meg kell találni azokat a programokat, amiket békeidőben különben hanyagolunk. Például "továbbképeztük" magunkat a konyhában, szelektáljuk az adalékanyagos élelmiszereket, és jókat sütünk-főzünk, na nem esszük dagadtra magunkat, -ésszel- , vagy a lakást csinosítgatjuk, a filmnézés, olvasás is előtérbe került, meg olyan testedzések, amik otthonról végezhetők. Én. pl. kipróbáltam a jógát :)
    Én már nagyon várom az oltást, sajnos a 60 év alatti krónikusok közé tartozom, de egyelőre nem látni az elejét sem. Bízunk benne, hogy nyárig ez rendeződni fog, illetve egyre kevesebb lesz a fertőzött. Ha meg nem, spórolunk tovább, és jövő nyárra kibérelünk balatonon egy luxuslakoszályt :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák