Új hozzászólás Aktív témák

  • KRoli92

    tag

    Nem tudom volt-e már, de érdekes. Lehet benne valami. [Vércsoport, ami megvédhet?]

    Édesanyámnak pozitív lett a tesztje, nem sokkal rá rajtam is jelentkeztek a tünetek. Mind a ketten A-s vércsoportúak vagyunk. Nagymamám 0-s, neki eddig hálistennek semmi tünete. Édesanyám párjának nem tudom a vércsoportját, de neki semmi baja, egy ágyban alszanak, szobán belül maszk nélkül így nagy valószínűséggel ő nem A-s.

    Ma lett kérve teszt nekem. Kicsit fáj a hátam, 37.5 körül van a hőemelkedésem, algopyrint nem szedem most, mert ennél feljebb nem megy. Köhögni keveset köhögök. Kicsit a hátfájás miatt aggódok, mert antibiotikumot nem kaptam rá. Pulzus kicsit magas néha. Ma délután elég csúnyán hasmenésem lett, de nem sokkal előtte vettem be 2db 1500mg C vitamint, de nem hiszem hogy ettől.
    Illetve az lenne a kérdésem, hogy az aszpirin protect 100mg meddig ajánlatos szedni? Ma vettem be a 4.-et. Háziorvos nem is ajánlotta, hogy szedjem, így hozzá nem fordulok ilyen kérdésekkel :D Gyömbéres méz mehet mellette, vagy majd csak azután ha az aszpirin szedését abbahagytam?

Új hozzászólás Aktív témák