Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz Def26 #49759 üzenetére

    "Sziasztok, akik átmentek már rajta, szaglás elvesztés és gyengeség majd jobbulás után szokott még rosszabbodni az állapot?"

    Ez a szagláselvesztés azért teljesen eldugult orrnál nem ritka. :)
    Rajtunk március elején átment valami, nem tudom covid volt-e.
    Fordítva jöttek a tünetek a influenzához képest, ami furcsa, hogy szinte sosem folyt az orrom (influ-nál mindig szokott, nem is keveset), inkább hátul a garatnál két hétig kellemetlenül folyt le valami állandóan.
    Kis lázzal kezdődött, majd garatfolyás, és két hétig tömény száraz köhögés. Általános közérzet nem volt rossz még a láz alatt sem, gyengeség nem jelentkezett.
    A száraz köhögés nagyon megviselt, nem is tudom mikor köhögtem ennyire életem során, szerintem soha.

    Bocs, szerk.:
    Ilyen volt a sorrend: garatfolyás 2 hétig, aztán láz 1 napig és utána 2 hét köhögés.
    Influenzánál mindig lázzal és izületi fájdalmakkal indítok, majd jön az orrfolyás és esetleg köhögés.

    Lehet más légúti betegség volt és nem covid, passz - de szerintem ez nem influenza.
    Influ teljesen ki szokott ütni, 1-2 nap tényleg szarul vagyok és az izületeim is fájni szoktak + emésztőrendszer is kakukk.

    Az egyik gyerek 1 napig volt lázas, a kicsi talán 3-4 napig. Egyéb tüneteik nem voltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák