Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz lacafaca #48698 üzenetére

    Figyi, tök őszinte leszek.
    Én érteni vélem, mitöbb, érzem, hogy mit szeretnél - pozitívabb hozzáállást, testi és lelki egészséget, korrektebb politikát, amolyan ellenpólust, stb stb - és respektálom is. Lehet, hogy meglepő, de magam is hasonlóképp működöm a saját társaságomban. Ettől függetlenül, amikor konteós maszlagba futsz, vagy irreleváns statisztikát hozol "megnyugtatásul", az kontraproduktív, egyrészt nem kisimítja a tó vizét, hanem felkorbácsolja azt, másrészt szándékod ellen hat, mert aki szeretne azonosulni a jószándékú mondandóiddal, azt ezekkel "eltaszíthatod". Én irigyellek, magam is szeretnék már végre vidéken élni, gatyában, vagy anélkül kertészkedni, szeretnék egészségesebb lenni és szeretném, ha vége lenne a járványnak. Én azért voltam és vagyok szigorítás-párti a járványvédekezésben, mert nekem az jött ki, hogy minél később és minél rosszabb helyzetben kell szigorítani, annál nagyobb ütést mér a lakosság pszichéjére és a gazdaságra is, miközben "feleslegesen" halnak többen, mint muszáj lenne. És ezeknek semmi köze ahhoz, hogy ki mennyire materialista, Isten-, tudományhívő, spirituális, stb.
    (ha érdekel, privátban leírhatom, én "honnan jövök", de az nagyon nem fórumtéma)

    Szóval, én magam azt javasolom - de nem várom el, hogy megfogadd, ez csak szimpla meglátás részemről - hogy ha sokkal körültekintőbben tolod a szekeret, jobban célt érsz és hatékonyabb lennél. Kérlek, olyannak tekintsd soraimat, amilyen szándékkal te is tiszteletedet teszed itt a topikban.
    Peace!

Új hozzászólás Aktív témák