Új hozzászólás Aktív témák

  • papaya

    senior tag

    válasz Csatravi #31885 üzenetére

    "Tudod mennyien vagyunk ilyen feltételekkel ?" - Őszintén, szerintem egyre kevesebben. :B
    De ez opció lenne, nem kizárólagos. Akinek nincs, azt hívnák telefonon, vagy kapna sms-t, tudom is én.
    Sajnos túl sokat kellett tavaly mennem a kórházba, vagy saját, vagy hozzátartozó miatt, de az az őskövület rendszer ami itt működik az nagyon gáz. A sürgősségin is, egy roppant arrogáns betegfelvevő utasít, és ad egy színkódot, hogy mennyire sürgős, de ezután már totál bizonytalanság következik a váróban, ahol órákig is álldogáltunk mire üvöltve, névvel (GDPR?) szólították a családtagomat. Se egy hívószám, se egy tájékoztató rendszer, hogy kb hány sűrgősebb van előtted. Törés miatti újragipszelés+kontroll miatt ezt 2-3 hetente eljátszottuk. Háziorvos kb ugyan ez. Ingerűltéség, feszültség a köbön, mind beteg, mind eü-i fogalkoztatott részéről.
    Műtőttek január végén, kb. 6x kellett leírnom az alapadataimat (név,taj, szül hely, idő, lakcím) a kórházban a bekerülésem és a műtét között (egynapos volt). Nonszensz.

Új hozzászólás Aktív témák