Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz , #122201 üzenetére

    Nem tudok róla. Aki volt az azt mondja, hogy ágyban fekvés szintű gyengeség, magas láz és hasonlók.

    Nekem nem volt ilyen, kiskoromban sokat be volt gyulladva a mandulám, meg úgy 9 évesen volt egy tüdőgyulladásom. Az ilyen jellegű betegségekben nekem ez a legrosszabb tapasztalatom.
    De ezeken kívül ágynak döntős megfázás nem volt és magas lázam sem szokott lenni. Néhány télen jön 1-1 torokkaparás és két napig taknyolás, mellé társulva esetleg egy 37.4-es hőemelkedés, de más nem volt. Innen gondolom, hogy nem voltam influenzás.
    Mondjuk covidos kétszer voltam és azok is megfázás szintűek voltak. Az elsőnél volt némi hőemelkedés, a második alkalommal köhögtem, meg folyt az orrom, de ott még hőemelkedés sem volt. Pont lakásfelújítás közepén kapott el, végig tudtam csinálni mellette, pedig kényes fajta vagyok.
    Szóval lehet, hogy voltam, csak annyiban megállt mint a covid és megfázásnak hittem, nem tudom.

    De a feleségem sem, legalábbis 15 éves kora óta ismerem, sosem volt nagyobb megfázása, csak ezek a szokásos téli fáj a torkom, folyik az orrom.

    Mondjuk azt nem tudom, hogy ő hogy ússza meg, mert rengeteget tömegközlekedett és 13 évig volt tanár.

    kpityu2: Após is dohányzik kb 16 éves kora óta. Most 65. És vagy 145 kg. :(
    Remélem kijön belőle, de azok alapján, amit leírtál hosszú rehabilitáció vár rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák