-
IT café
Ezt érdemes elolvasni: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
lck
senior tag
válasz
Hofeher #1635 üzenetére
Ha esetleg valakinek telepítő-boot problémái lennének, javasolnám a [Ventoy] programot.
Nálam eddig még mindenféle gépnél és minden modernebb ( xp utáni ) rendszernél működött. Windows és Linux telepítésénél is.
A lényege, hogy olyan telepítő médiát készít, amire magát az ISO fájlt kell rámásolni. A telepítendő rendszer az eszközről való bootoláskor egy menüből választható ki.
Mindenféle bootolási módot támogat.
Nagyobb pendrive esetén több ISO is rámásolható. A kiválasztott telepítő indul el.
Magának a programnak Windows alatt egy egyszerűen használható grafikus felülete van, linux alá is létezik, ott parancssoros a program.
Pár hónapja használom - számomra már alap.
Nyilván azoknak a leghasznosabb, akik többféle operációs rendszert, többször, többféle gépre telepítenek, de érdemes lehet kipróbálni annak is akinek pl. Rufussal bootolási gondjai vannak. ( Az ISO fájlokat exfat-ra formázott területre teszi, tehát például ott mindegy a fájlméret. )Na, szóval f@sz@ progi
- nézzétek meg !
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest